Fryzjer dla psów — Chorzów

Witamy w ELLIS — nowoczesnym salonie dla zwierząt. Wykonujemy w nim zabiegi pielęgnacyjne nie tylko dla psów, ale też kotów. Dbamy o doskonałe samopoczucie Państwa pupila, zapewniając mu chwile niesamowitego relaksu pod okiem fryzjerów — prawdziwych miłośników czworonogów. Korzystamy ze sprawdzonych kosmetyków i doświadczenia w pielęgnacji zwierząt.

Sprawdzony fryzjer dla zwierząt — Chorzów

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że powierzasz psa lub kota w ręce doświadczonych fryzjerów, którzy miłość do zwierząt mają we krwi. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przyjaciel zrelaksował się, poczuł bezpiecznie i pewnie. Nowoczesne stanowiska groomerskie oraz doskonałe umiejętności pozwalają nam strzyc czworonogi zgodnie z obowiązującymi standardami.

Psi fryzjer — Chorzów i okolice

Dla psich oraz kocich Klientów z Chorzowa proponujemy pełen pakiet zabiegów takich jak kąpiele lecznicze, trymowanie, rozczesywanie, wyczesywanie, usuwanie kamienia nazębnego i wiele więcej! Prowadzimy profilaktykę wobec kleszczy i pcheł. Dbamy pełnowymiarowo o dobry wygląd i samopoczucie czworonogów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umawiania terminów wizyt w naszym salonie.